Jaluzea din lemn de tei 25 mm vopsire RAL/NCS – KOTT – TEINCS25
/
/
📐 Latime lamela: 25 mm | 🖌vopsire cod RAL/NCS |📏latime max. 2400 mm |
🔝inaltime max. 3070 mm
Dimensiuni
  • Greutate *
  • Latime (mm) *
    Min: 330Max: 2400
  • Inaltime (mm) *
    Min: 300Max: 3070
  • Denumire fereastra *
    Min: 3 caractere
  • Pret *
Vopsire RAL/NCS
Optiuni de vopsire Premium la cerere
  • Tip paletar *
  • Cod culoare *
Optiuni
Tratament anti-umiditate *
Ghidaj lateral *
Banda decorativa *
Detalii finale
Montaj in interiorul glafului *
Capete laterale profil mascare *
Snur ridicare/coborare jaluzea *
Snur orientare lamele *
Sistem Child safety *
Pret baza
Pret optionale
Pret total
Jaluzea din lemn de tei vopsita in cod RAL/NCS, cu latime lamela de 25mm.
Calitate și Design Inegalabil
Lemnul de tei și avantajele acestuia
Lățimi și dimensiuni disponibile
Jaluzelele realizate din lemn de tei sunt disponibile cu lamele de 50mm, 35mm și 25mm, pentru a se potrivi diverselor dimensiuni ale ferestrelor și preferințelor. Lățimea minimă a produsului este de 420 mm iar maxim 3200 mm
Acționare manuală
Acționare motorizată
Acționare mixtă
Calitate garantată
Jaluzele de lemn
Powered by KOTT
Vezi catalogul de produse in format pdf
Vezi Paletarul culorilor disponibile pentru jaluzele de lemn KOTT
AI DIMENSIUNI ATIPICE?
SOLICITA O OFERTA PERSONALIZATĂ ACUM!
Te vom contacta in cel mai scurt timp.
    Atat de Simplu Simplu poți comanda de la woodenblinds.ro!
    Pasul #1
    Măsurați ferestrele, urmând ghidul noastru de măsurare.
    Pasul #2
    Găsiți jaluzelele perfecte pentru dvs. Puteți comanda și mostre gratuite.
    Pasul #3
    Comandați online în câteva minute și instalați cu ușurință.
    Latime lamela
    25 mm
    Esenta lemn
    Tei
    Latime maxima jaluzea
    2400 mm
    Automatizare
    Nu
    Termen livrare
    4-5 săptămâni
    Recenzii
    Nu există recenzii până acum.
    Fii primul care scrii o recenzie pentru „Jaluzea din lemn de tei 25 mm vopsire RAL/NCS – KOTT – TEINCS25”